İş Seyahat Planı

1 - İş Seyahat Planı Hazırlama

Firmanızın iş hacmini geliştirmek için katılacağınız fuarları sitemiz içindeki fuar arama motoru sayfasından aratarak belirleyebilirsiniz.

Aradığınız kriterlere uygun fuarları bulabilmek için birden fazla sektör ve kategori seçerek daha detaylı sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşağdaki linklerden fuar arama sayfalarımıza ulaşabilirsiniz.


Yurtiçi fuarları için buraya tıklayınız


Yurtdışı fuarları için buraya tıklayınız

2 - Belirlediğim Fuarlara Nasıl Katılabilirim

Belirlediğiniz fuarların detay sayfasına girerek,fuarın uygunluğunu tespit ettikten sonra sayfanın aşağısında bulunan "katılım formu"nu eksiksiz doldurarak ön başvuru yapabilir ve münferit tur programı talebinde bulunabilirsiniz. Mesaj kutusuna açıklamalarınızı ve size ulaşabileceğimiz fax ve diğer telefon numaralarınızı ekleyip alttaki güvenlik şifresini resimde göründüğü gibi giriniz.

3 - Talebinizin Değerlendirilmesi

Yapmış olduğunuz fuar talebi değerlendirmeye alınır. Talepte bulunduğuz fuar ile ilgili olarak size otel ,uçak ve transfer programı hazırlanır ve tarafınıza e-mail veya fax yolu ile iletilir.

4 - Gerekli Evrakların Hazırlanması

Katılmak istediğiniz fuar yurtdışında ise dikkat edilmesi gereken hususlar ;

1 - Pasaportunuzun yenilenmiş (çipli) ve belirlediğiniz seyahat tarihinden itibaren altı (6) aydan fazla geçerliliği olması gerekmektedir.


2 -  Fuarın bulunduğu ülkenin vize uygulaması var ise, aşağıdaki linkten o ülke ile ilgili vize bilgilerine ulaşabilirsiniz. (vize başvurusu için gereken evraklar size iletilmiş olan fuar programında detaylı olarak yer almaktadır)

ülkelerin vize şartları için tıklayınız


3 - Konsolosluklara iletilecek dilekçelerde hata olmaması için hazırlamadan önce bize danışmanızı tavsiye ederiz.


4 - Çın Konsolosluğu başta olmak üzere vize için başvuran kişinin açık adersini ,aile fertlerinin isimlerini (evli ise eşinin ve çocuklarının) ayrıca acil durumlarda ulaşılabilecek 1. yada 2. derece akrabanın isim ve cep telefon numarası istemektedir.Sizin için Seçtiklerimiz